Alıcılar

Alıcılar

Chemorder'ın Hizmetleri alıcıların satın almalarına yardımcı olacak!

Kimyasal hammadde, katkı maddesi, bileşen ve içerik, yarı mamul ve nihai ürün almanın en kolay yolu buradan başlıyor. Telefon, faks ve ziyaretleri unutun, pazarımızı keşfetmeye başlayın.    En çok satan ürünleri, fiyatı düşen ürünleri, spot fırsatlarını ve stok fazlası ürünleri online olarak takip edin ve satım alımınızı yapın.  

 

Alım için Küçük-Büyük Yok

Aradığınız ürünü bugün mü satın almak istiyorsunuz? ChemOrder’a üyelik tamamen ücretsizdir. Yapmanız gereken tek şey üye olarak satıcı ile irtibat kurmanız.

Ürünü İnceleyip Sipariş Verin

Size uygun ürünü bulan ChemOrder, sizin uzun iş bağlantıları kurmanızı sağlar.

En İyi Ürünleri mi Arıyorsunuz?

İşletmeniz için en uygun ürünü almak istiyorsanız; tüm ürün armalarınızı ve incelemelerinizi buradan yapabilirsiniz.

Teklif İsteyin

Aradığınız ürünle ilgili sonuca varamadıysanız teklif isteğinizi iletin ve size ulaşmalarını sağlayın.

En iyi ürünleri mi arıyorsunuz?

Firmanızın ihtiyacına en uygun ürünü satın almak istiyorsanız buradan ürünleri araştırabilir ve detaylara ulaşabilirsiniz.

Başlamaya hazır mısın?

Alıcı olarak kaydolun ve Chemorder ayrıcalıklarından faydalanın. Ücretsiz Üye Ol

Pazar Yeri Alıcı Dökümanlarını İndirin

Ekip üyeleriniz için Chemorder'ın sağladığı faydaları vurgulayın. Alıcılar için Chemorder Pazarının yazıcı dostu özetini indirin.

Hemen indir

Sık Sorulan Sorular

Chemorder'a Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kayıt olmak için, firma bilgileriniz ile birlikte en az bir kullanıcı da oluşturmanız gerekiyor.  Daha sonra, daha fazla kullanıcı veya yönetici ekleyebilirsiniz. İlk olarak, kullanıcı adı, e-posta ve şifre ile bireysel bir hesap oluşturmalısınız. Oluşturulan hesabın ‘’yönetim paneli’’ne firmanızın adı, adresi ve vergi numarasını kaydetmeniz gerekiyor. Kaydedilen kullanıcının statüsünü belirtmelisiniz. Aynı vergi numarası ve firma ismi ile bir kez tedarikçi veya alıcı olarak kaydolabilirsiniz. Alıcı olarak kayıt olduğunuzda eğer ürün de satmak istiyorsanız tedarikçi hesabını da oluşturmanız gerekmektedir. 

 

Hangi Şirketler Chemorder’ a Üye Olabilir?

ChemOrder Türkçe ve İngilizce olan tüm dünya ülkeleri için uluslararası bir pazar yeridir. Türkiye, Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Ortadoğu için uluslararası iş yapan her firma üye olabilir. Üye olan firmanın yetkili kaydındaki kişinin, ilgili kişi olduğunun teyidi alınır.  

 

Aynı Anda Alıcı Ve Tedarikçi Olarak Kayıt Olabilir Miyim?

Hem ürün almak hem de ürün satmak için ChemOrder’ı kullanabilirsiniz. ‘’Satıcı’’ olarak üye olmak ücretlidir. Bu nedenle aynı anda üyelik yapamıyorsunuz, önce alıcı olarak üyeliğinizi tamamlayıp ardından aynı firma ile satıcı üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Teklif İsteyin Nedir?

Aradığınız bir ürünü Chemorder’da bulamadığınızda tedarikçiden teklif isteyin ve ürün ile ilgili anında size geri dönüş sağlasın.Chemorder doğrudan satış platformu değildir. Alıcı ile satıcıyı buluşturarak online iletişim kurmasını sağlar.Tedarikçi ile alıcı platform üzerinden tanışır, fiyatları ve ürün özelliklerinde mutabık kalarak uzun süreli anlaşmalar yapar.